V sobotu přivítáme na domácím ledě SK Černošice

14.11.2015 00:00

Tuto sobotu přivítáme na domácím ledě SK Černošice. Utkání již dopředu slibuje zajímavý a náročný hokej. Černošice nastříleli doposud nejvíce branek v KLM. Průměrně umístí do sítě soupeře 5,7 gólů za zápas. Povede se našim hokejistům se skvělým Příhodou v brance ubránit takový tlak ?

Bilance vzájemných zápasů z předešlé sezony, kde se našim podařilo zvítězit v obou utkáních, je už jen kolonka v tabulce. Předchozí kolo jsme přivezli dva body z ledu Příbrami, které jsme tím ukončili sérii domácí neporazitelnosti. Pokud navážeme na stejnou hru z důsledné obrany, můžeme najít recept i na hokejisty SK Černošice.

Přijďte nás podpořit na tribuny stadionu ve Velkých Popovicích. Utkání začíná od 18:00 a určitě bude na co se koukat. Pro ty, kteří fandí raději z tepla domova, je jako vždy připravena on-line reportáž na našem Facebooku.