V sobotu jedeme na horkou půdu vodních lvů z Benešova

18.11.2016 21:03

V sobotu 19.11.2016 od 17:00 hod. odehrajeme druhé utkání ve třech dnech. Tak jako minule jedeme na kluziště soupeře, tentokrát na led vodních lvů Benešov. Minulé kolo jsme v závěrečné části neudrželi krok s Vlašimí, když jsme inkasovali pět branek ve třetí třetině a utkání prohráli 8:4.

Na výsledku se hodně podepsala vysoká marodka našich hráčů. Stále se držíme ve velice těsném souboji v tabulce s jedenácti body na deváté příčce. Zatímco Benešovu se tuto sezonu výborně daří. Z jedenácti utkání podlehli svému soupeři pouze jednou a tak dominují v tabulce celé soutěži se třiceti body. Pro naše hráče to bude utkání, ve kterém se budou snažit maximálně zajistit vlastní třetinu a nepustit do šancí benešovské střelce Holánka a Holeše, kteří dohromady nasbírali už 37 bodů.

Přijďte nám fandit na zimní stadion v Benešově, nebo na našem Facebooku.