V sobotu hrajeme domácí utkání s Černošicemi

27.01.2017 20:25

    

    V sobotu 28.1.2017 od 18:00 hodin hrajeme dvacáté kolo KLM. Naším soupeřem bude tým SK Černošice. Náš tým posilněn dvěma body z minulého kola stále drží naději na postup do elitní osmičky týmů, které se utkají ve vyřazovacích bojích.

    Černošice minulé kolo zvítězili na samostatné nájezdy nad Rytíři Vlašim 4:3. V tabulce jsou s 29 body na páté příčce. 

    Náš tým je s 21 body na příčce desáte, ale případná výhra nás může posunout až na příčku šestou. Utkání s Černošicemi bude těžká zkouška. V brance to bude souboj velmi kvalitních golmanů. V černošické brance zkušený Martin Frolík proti našemu Alešovi Přihodovi. V útoku potom bude souboj mezi Romanem Frománkem s Martinem Dulovcem proti Jakubovi Hofmeisterovi s  Tomášem Veselým. Minulé vzájemné střetnutí vyšlo lépe černošickým, když nás porazili o jeden gól 5:4. Právě v tomto utkání nám vsítil tři branky, již zmiňovaný, střelec Hofmeister.

    Do utkání trenéři Petr Kuba a Karel Čuřík mají k dispozici tři pětky. Nemohou počítat s obráncem Petrem Novákem, který byl zraněn v minulém kole a také s Radkem Mojžíšem. Ten sice dohrál utkání s Příbramí, ale pro zranění zad nenastoupí. První utkání v jesenickém dresu odehraje útočník Jakub Tabášek. Oblékne dres s číslem 11. Tento šikovný centr k nám zamířil z juniorské extraligy, kde hrál za Slavoj Velké Popovice. 

    Přijďte nám fandit na zimní stadion ve Velkých Popovicích. Utkání začíná od 18:00 v sobotu 28.1.2017.