V sobotu hrajeme doma s Žabonosy

01.12.2016 23:40

 

    V sobotu 3.12. od 18:00 hod. hrajeme po třech kolech na domácím stadionu ve Velkých Popovicích. Našemu týmu se již šest utkání nepodařilo bodovat. Pokud chceme myslet na lepší umístění je nezbytně nutné porazit nováčka soutěže HC Žabonosy.

    Naše rozsáhlá marodka se pomalu dává dohromady a věříme, že na ledě to bude znát. Trenérská dvojice Kuba-Čuřík může do utkání počítat po dlouhé době se třemi kompletními pětkami. Výraznou posilou bude návrat zraněného tahouna mužstva kapitána Romana Formánka. Už v úterý na treninku dal o sobě vědět a je plně připraven. Do sestavy se vrací doléčený Matěj Jindra, který už v minulém utkání po nemoci skoroval ve Slaném. Další uzdravený hráč je Zdeněk Prokopec, který bude připraven doplnit útočné aktivity týmu. Do obrany se vrací po jednozápasové absenci také Petr Novák.

    Hokejisté Žabonos minulé kolo porazili Rytíře Vlašim 5:2 a s 19 body jsou na šesté příčce. My se stále držíme na desáté pozici jen s 11 body a se stejným počtem je na jedenácté pozici Mladá Boleslav , která dnes zvítězila na samostatné nájezdy v Popovicích. Jen o bod méně mají hokejisté HC Příbram.

    Utkání je pro nás velmi důležité. Přijďte nám fandit a podpořit tak hráče ve snaze porušit černou sérii proher.