V sobotu 5.11. se utkáme s Černošicemi

02.11.2016 21:00

V sobotu 5.11. od 16:30 hod. jedeme na domácí led hokejistů SK Černošice. V minulé sezoně jsme černošickým nejprve v 10. kole podlehli doma 5:3  a poté v odvetě v kole 21. zvítězili na samostatné nájezdy 3:2. Hned po 14 dnech jsme Černošicemi byli vyřazeni v prvním kole play-off.

Minulé utkání HC Příbram ukončila vítězstvím 4:2 naši sérii čtyř utkání bez prohry. Zápas jsme nezvládli až v samém závěru, kdy už to vypadalo, že se bude rozhodovat v penaltovém rozstřelu. V tabulce tedy jsme aktuálně na sedmé příčce s 11 body. Sk Černošice jsou se 14 body na příčce páté, i přes to, že v minulém kole také prohrály. Naše obrana si bude muset dát pozor na černošického střelce Jakuba Hofmeistera, který má skore čtyři zápasy a čtyři branky.

Přijdtě podpořit svůj oblíbený tým na zimní stadion do Černošic. Začátek zápasu je stanoven na 16:30 hod. Těšíme se na vás !