V neděli zamíříme do Slaného

05.12.2015 11:28

K nedělnímu utkání zamíříme na domácí půdu Lvů ze Slaného. Už v prvním vzájemném utkání jsme se přesvědčili o tom, že vyhrát nebude snadné. Dvakrát jsme dotahovali nepříznivé skóre a až v poslední minutě utkání Roman Formánek rozhodl o třech bodech v náš prospěch.

Minulé kolo jsme bodovali na samostatné střílení. V poslední třetině jsme otočili tříbrankové manko zásluhou vyjímečných výkonů brankáře Příhody a Romana Formánka, který vsítil již čtvrtý hat-trick v sezoně. Držme palce aby forma nadále vydržela, a aby se našemu týmu povedlo přivézt body i ze Slaného. Tabulka soutěže je neustále vyrovnaná a každý bod je důležitý.

Utkání začíná v 17:00 na ZS Slaný 6.12.2015. Přijďte fandit a podpořit nás na tribunu. Na našem facebooku bude díky našim pilným reportérům opět připravena on-line reportáž.