Poslední domácí utkání v roce 2016 hrajeme proti Královu Dvoru

16.12.2016 18:29

    

    V sobotu 17.12.2016 od 18:00 hod. hrajeme poslední domácí utkání v roce 2016 na zimním stadionu ve Velkých Popovicích. Naším soupeřem bude HK Králův Dvůr. Soupeř, který má velice kvalitní mužstvo.

    Králův Dvůr minulé utkání porazil Rytíře Vlašim 5:2 a pojistil si tak s náskokem čtyř bodů čtvrtou příčku tabulky. Naši hráči si budou muset dát speciální pozor na střelce Jana Vodičku. Tento tři a dvacetiletý útočník s 29 na dresu má na svém kontě úctyhodných 13 bodů za deset branek a tři asistence v devíti odehraných utkáních.

    Naši hráči minulé kolo zdolali Rakovník. Zápas byl jako houpačka, chvilku jsme vedli a chvilku zase prohrávali. Dokázali dvakrát otočit nepříznivý stav. Mnohokrát to vypadalo, že rakovničtí hokejisté nejsou jediným soupeřem na ledě. Nakonec jsme potvrdili zlepšenou formu v prosinci a i druhé utkání zvítězili. To nás trošku posunulo od nepříjemné sestupové liniie a zároveň dalo naději na play-off. V součastné chvíli jsme obsadili sedmou příčku se sedmnácti body. Stejný počet mají také týmy Rakovníku a Vlašimi. Hned o jediný bod méně mají Popovice.  Abychom zvítězili i v tomto utkání a pojistili si tak sedmou příčku, budeme muset od začátku do poslední třetiny hrát na plné otáčky a hlavně zodpovědně bránit. Minulé vzájemné střetnutí jsme v Berouně zvítězili i díky výbornému výkonu brankáře Příhody 5:3. 

    Buďte u toho s námi a přijďte nám fandit na zimní stadion ve Velkých Popovicích 17.12.2016 od 18:00.