O víkendu nás čeká derby.

12.01.2017 19:56

Tuto sobotu 14.1.2017 od 18:00 hod. hrajeme v roli domácího celku derby se Slavojem Velké Popovice.

První vzájemné utkání jsme zvítězili v samostatných nájezdech 3:2. Vítězný gól vsítil Martin Dulovec až v sedmé sérii. Pro diváky to byl velice zajímavý zápas plný toho nejlepšího hokeje. Při pohledu na tabulku, kde téměř šest týmu dělí jediné tři body od postupu do play-off, nebo do sestupových pater tabulky, dostávají všechny tyto zápasy nádech vyřazovacích bojů. Všechny týmy si uvědomují situaci a zápasy jsou vyrovnané.

Poslední kolo jsme ztratili body na ledě Mladé Boleslavi, která tak ukončila naši sérii tří vítězství v řadě. Naopak Slavoj Popovice na svém ledě zdolali Rytíře Vlašim 5:3.

Minulé kolo se nám vrátil na soupisku uzdravený Martin Dulovec , který pomůže útočné aktivitě.

Pokud jste fanoušky napínavého hokeje, přijďte nám fandit na Zimní stadion ve Velkých Popovicích v sobotu 14.1.217 od 18:00 hodin. S každým fanouškem roste síla týmu a v této chvíli, kdy tabulka je takto nejasná, potřebujeme každý bod. Těšíme se na skvělou atmosféru !!!