Na domácím ledě přivítáme v sobotu tým BK Mladá Boleslav B

14.10.2016 15:30

   

 Tuto sobotu 15.10.2016 přivítáme na domácím ledě tým BK Mladá Boleslav B. Utkání začíná tradičně od 18:00 hod. na zimním stadionu ve Velkých Popovicích.

    Minulé kolo jsme zvítězili na horké půdě hokejistů Králova Dvora v poměru 3:5. Utkání jsme zvládli především díky výbornému výkonu brankáře Příhody, o kterého se rozbíjel jeden soupeřův útok za druhým. Zároveň se nám podařilo odehrát jednu z nejlepších třetin v této sezoně. Odskočili jsme na rozdíl tří branek a vedení jsme udrželi až do konce utkání. Tím jsme získali důležité body do tabulky. 

    Hokejistům Mladé Boleslavi B se momentálně nedaří. Minulé kolo prohráli, v samotném závěru, o jediný gól s Vlašimí. Této situaci ještě předcházela neuznaná branka domácích. Poslední tři utkání boleslavští nezískali jediný bod, a tak určitě udělají vše pro to, aby se o to pokusili právě na našem domácím stadionu. V kádru mají mnoho zkušených hráčů, doplněných o dravé mládí, na které si bude muset naše obrana, v čele s brankářem Příhodou, dávat velký pozor.

    Přijďte podpořit svůj oblíbený tým na zimní stadion do Velkých Popovic a staňte se součástí hry !