9. kolo - SK Černošice - HC Jesenice - 5:4

05.11.2016 20:24

 

třetiny : 0 : 1, 3 : 1, 2 : 2
 
branky Černošice : Hudek / Sem /
                                    Hofmeister / Veselý, Loskot /
                                    Hofmeister / Loskot /
                                    Hofmeister / Veselý /
                                    Teubner / Šalamoun /
 
branky Jesenice : Vostracký / Mojžíš /
                                  Hrdina / Petr Němeček /
                                  Dulovec / Hanzlík /
                                  Zbyněk Novák / Mojžíš /
 
vyloučení : 7 :  7+1x10
využití : 0 : 2
 
rozhodčí : Hornáček, Frühauf, Formánek
 
 
    V poslední době jsou body z Černošic vždy cenné. O ty se chtěl odhodlaně pokusit v sobotu i náš tým.
Utkání začalo velmi rychlou a pozornou hrou, příležitosti se střídaly na obou stranách, ale brankáři stále drželi čistá konta. V deváté minutě byli těsně po sobě vyloučeni dva hráči domácích. Naši hráči, až v samotném závěru  přesilovky 5 na 4, se ujali vedení střelou Vostrackého z přihrávky Mojžíše. Vysoké tempo měla hra až do konce první třetiny.
    Do druhé třetiny naši hráči nevstoupili zrovna šťastně. Domácí posílení odhodláním ještě více zvýšili tempo, a ve třiadvacáté minutě vyrovnali, po přihrávce Sema skóroval Hudek. Dále dvě minuty na to, po ose Loskot, Veselý se ujali vedení černošičtí z hole Hofmeistera, pozdějšího střelce utkání. Následovala další přetahovaná, ve které Petr Němeček přihrál k mantinelu na Hrdinu. Ten se bleskově dostal před brankáře, kterého po ledě lišácky překonal, a tím vyrovnal stav střetnutí.  Boj pokračoval až do těsného závěru druhé části, kdy jsme celkem zbytečně inkasovali třetí branku do šatny,opět z hole  Hofmeistera po přihrávce Loskota.
    Do poslední třetiny jsme šli bez Romana Formánka, který se v závěru předešlé části zranil. Hned v první minutě završil domácí Hofmeister svůj  hatrik třetím  gólem z přihrání Veselého, a zvýšil vedení domácích na dvě branky. Naši hráči se nevzdávali, a v oslabené sestavě se snažili utkání korigovat. To se podařilo v sedmačtyřicáté minutě když Hanzlík přihrál Dulovcovi na náš třetí gól.  Vše směřovalo k tomu, že se podaří skore srovnat, ale v sedmapadesáté minutě nás zaskočil Teubner, který se z ojedinělé akce, trefil přesně do pravého růžku Příhodovi branky, přihrával mu Šalamoun. Ještě v téže minutě, v přesilové hře snížil z přihrávky Mojžíše, Zbyněk Novák. To bylo ale už vše v tomto utkání, i když jsme se pokoušeli v závěrečné power-play vyrovnat, bohužel bez úspěchu.

 

Kompletní výsledky 9. kola KLM

 

SK Černošice HC Jesenice 5:4
HK Králův Dvůr HC Lev Benešov 4:5
HC Příbram HK Lev Slaný 2:4
HC Junior Mělník HC Rytíři Vlašim 5:3
Slavoj Velké Popovice HC Žabonosy 9:4
BK Mladá Boleslav B HC Rakovník 1:4