4.kolo - HC Jesenice - HC Rytíři Vlašim - 2:5

03.10.2015 22:37

Jesenice  -  Vlašim    2  :  5

třetiny : 0 : 3, 0 : 2, 2 : 0
branky Jesenice :  Novák / R. Formánek, Patera /,  R. Formánek / Novák, Zemánek /
 
branky Vlašim : Došek 2, Kočí, Burda, Jaeger
 
vyloučení : 12 : 10
využití : 1 : 0
oslabení : 0 : 1
rozhodčí : Hruška, Karda Zbyněk, Karda Pavel
 
Nejlepší hráč utkání: Formánek Roman
 
 
    Utkání začalo velmi rychle, se snahou obou týmů co nejdříve se ujmout vedení. Hra byla sice rychlá a důrazná, ale  chaotická z obou stran.
Velice agresivní hrou začali mít hosté územní převahu. To vyvolalo fauly na naší straně, a poté vyloučení. V polovině první třetiny hráli hosté přesilovou hru, kterou  po dvaceti vteřinách využili, když z přihrání Duška skoroval Kočí. Za pět minut opět naši faulovali, opět následovalo vyloučení, a po minutě hosté zvýšili náskok z hole Duška. To z našimi hráči již zatřáslo více, hosté zcela převzali kontrolu, a ještě do konce této části vstřelil Burda třetí branku, přihrával Herwig.
 
    Náš tým ve druhé třetině cítil, že ještě není vše ztraceno, a i když se hra nedařila, snahu našemu mužstvu nelze upřít. Ovšem v euforii hrající vlašimští v páté minutě náskok ještě zvýšili po akci Kočího a Jaegera skoroval Dušek. Zanedlouho poté náš tým hrál přesilovou hru, za pouhých deset vteřin po hrubé chybě naší obrany ujel vlašimský Jaeger, a nedal našemu brankaři šanci. Do konce třetiny se hra pro náš tým přece jenom trochu vyrovnala.
 
    Do poslední části nastoupilo naše mužstvo již trochu uvolněné s tím, že není co ztratit. Ne , že by hráči oslňovali hokejem, ale maximálně se zvýšila bojovnost a nasazení. To se také projevilo na gólech. Nejprve po akci Romana Formánka a Patery vstřelil naši první branku Novák. A do konce utkání se vymněnili nahravači a střelci, to zase po akci Zemánka Novák našel Romana Formánka, a ten určil závěrečný výsledek střetnutí. Takže naše mužstvo vyšlo tentokrát naprázdno.

 

Kompletní výsledky čtvrtého kola KLM

 

SK Černošice - HC Příbram                    6:2

HC Lev Benešov - HC Junior Mělník        3:1

HC Jesenice - HC Rytíři Vlašim            2:5

BK Mladá Boleslav B - HK Králův Dvůr    3:5

HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice    0:3

HC Rakovník - HK Lev Slaný                   5:4