3. kolo KLM 2016/2017

22.09.2016 18:05

První utkání na ledě soupeře v sezoně odehrajeme tuto neděli 25.9.2016 s hokejisty týmu HC Žabonosy na Zimním stadionu Kolín. Začátek zápasu je stanoven na 16:15 hod..

Minulé kolo jsme prohráli na domácí půdě, v dobře rozehraném utkání, se slánskými 3:2. V loňské sezoně jsme měli úspěšnější bilanci, vyhraných zápasů ,právě na ledě soupeřů. Je na čase získat nějaký bod do tabulky, aby nám ostatní týmy, v již dosti vyrovnané soutěži, neodskočily příliš daleko.

Hráči Žabonos už v prvním utkání, proti Mělníku dokázali, že nebudou hrát roli outsidera. Podlehli po vyrovnaném utkání, až na samostatné nájezdy. Ve druhém kole prohráli s Vlašimí, také jen o jeden gól. To samo o sobě napovídá, abychom si na soupeře dávali velký pozor. V tabulce jsou s jedním bodem hned nad námi, a to je další motivace.

Zápas slibuje zajímavé tempo s mnoha hokejovými momenty o které by jste neměli přijít. Přijeďte nás podpořit na stadion do Kolína.

Pokud dáváte přednost teplu domova, můžete nás sledovat na Facebooku. Sdílejte, lajkujte a komentujte.