3. kolo - HC Žabonosy - HC Jesenice - 4:3

25.09.2016 21:41

 

třetiny : 1 : 1, 1 : 0, 2 : 2
branky Žab : Kunášek
                         Mejzr
                         Krumpholc
                         Beňovský
branky Jes : David Formánek / Hrdina /
                        Jindra / Vostracký /
                        Dulovec / Zbyněk Novák /
 
vyloučení : 6  :  6+1x10
využití :  1 : 0
rozhodčí : Macháč, J. Tasch, M. Tasch
 
 

       Počáteční tlak soupeře se dal očekávat i v dalším utkání. Naši hráči ho svojí disciplinovaností přečkali bez úhony. Asi po pěti minutách jsme postupně hru vyrovnali. V deváté minutě bleskově zatáhl kotouč k soupeřově brance Hrdina, který zpoza branky nahrál Davidu Formánkovi a ten kotouč umístil za záda brankaře. Hra pokračovala  ve stejném tempu, až do konce třetiny. Naši hráči ztratili náskok, snad po jediné chybě v této části, po lajdácky nezpracovaném kotouči, kterého se zmocnil soupeř a v devatenácté minutě vyrovnal z hole Kunáška po asistenci Beňovského.

          Do  druhé třetiny nevstoupilo naše mužstvo zrovna v nejlepší pohodě. Soupeř značně zvýšil rychlost, aktivitu a bojovnost. Na naše hráče sedla bezradnost, a z toho pomalejší pohyb. Domácí si vytvořili několik brankových příležitostí, a v sedmatřicáté minutě šli do vedení, z přihrávky Beňovského střílel Mejzr. Tento stav vydržel až do konce této části hry.

          Do poslední třetiny nastoupilo naše mužstvo odhodláno průběžný stav zvrátit. Hra tomu odpovídala, ale soupeři se podařilo zvýšit skóre v třiatřicáté minutě na rozdíl dvou branek. To když Bašus nahrál Krumpholcovi, a ten byl autorem třetí branky Žabonos. Nám se ovšem ještě v téže minutě podařilo snížit po rychlém tlaku na soupeřovu branku, obránce Vostracký poslal kotouč na branku a definitivně ho umístil do sítě Jindra. V pětatřicáté minutě jsme šli do oslabení a soupeř jedinou přesilovou hru využil Beňovským, nahrával Mejzr. V dalších minutách se naše mužstvo snažilo o zvrat a domácí si uhájit dvougólový náskok.  Až v šestapadesáté minutě se  našemu týmu podařilo skórovat. Zbyněk Novák našel Dulovce, a ten snížil soupeřův náskok. Do konce zápasu se již výsledek nezměnil. O možnost  závěrečného  náporu  jsme se připravili dalším zbytečným vyloučením.

autor článku: Karel Čurík
 

Kompletní výsledky 3. kola KLM

 

HK Králův Dvůr HC Junior Mělník 2:4
BK Mladá Boleslav B SK Černošice 2:6
Slavoj Velké Popovice HC Příbram 10:3
HC Žabonosy HC Jesenice 4:3
HK Lev slaný HC Lev Benešov 10:2
HC Rakovník HC Rytíři Vlašim 3:4