20. kolo hostíme HC Příbram

27.01.2016 21:03

    V sobotu 30.1.2016 nastoupíme k domácímu utkání od 18:00 na Zimním stadionu ve Velkých Popovicích proti celku HC Příbram. V tabulce jsme prozatím na šesté příčce s 29 body a právě hokejisté Příbrami jsou se 32 body přímo nad námi. V prvním vzájemném utkání jsme zvítězili na samostatné nájezdy a odvezli si z ledu soupeře dva body. To mají příbramští jistě stále v paměti a budou nám tuto prohru zajisté chtít oplatit. 

    Minulé kolo dokázal dvakrát skórovat náš nejlepší střelec Roman Formánek, který si připsal již 30bod za 23 gólů a 7 asistencí a dvěma trefami se blýsknul také Jirka Hrdina. Útočnou náladu také posílí návrat Tomáše Grona do sestavy.

    Je jisté, že potřebujeme každý možný bod, abychom si zajistili postup do vyřazovací části. Tabulka je neustále příliš vyrovnaná a pokud jsme tuto sezonu potřebovali zabrat, tak je to právě teď. V týmu panuje dobrá nálada a to se budeme snažit přenést i na led.

    Přijďte nás podpořit na tribunu stadionu ve Velkých Popovicích . On-line reportáž, díky našim reportérům, můžete sledovat na našem Facebooku.