12. kolo - HC Lev Benešov - HC Jesenice - 7:1

19.11.2016 22:37

 

třetiny : 3 : 1, 1 : 0, 3 : 0
 
branky Benešov :   Hynek / Babický /
                                  Starec / Holeš, Holánek /
                                  Polesný / Babický, Kotýnek /
                                  Fedoročko / Polesný, Babický /
                                  Hynek / Babický /
                                  Holeš / Starec, Holánek /
                                  Holánek / Starec, Holeš /
 
branka Jesenice : Zbyněk Novák / Mojžíš /
 
vyloučení : 9  :  9
využití :  4  :  0
 
rozhodčí : Hruška, Lohr, Nevařil
 
 
    Jenom jeden den odpočinku nás dělil od předešlého mistrovského utkání. Náš nemocemi zdecimovaný tým tentokrát nastupoval v Benešově proti lídru soutěže. Takže nás nečekala žádná procházka.
    Domácí si pravděpodobně mysleli, že to s naším mužstvem bude snadná záležitost. Utkání začalo, ale kupodivu více v ohrožení byla benešovská branka. To ovšem jenom do jedenácté minuty, kdy domácí Hynek otevírá skóre v přesilové hře, nahrává mu Babický. Hra pokračovala, a za necelé dvě minuty zúročil Starec domácí vysokou produktivitu na rozdíl dvou branek po přihrávkách Holánka a Holeše. Naše mužstvo trpělivě útočilo , šance střídala šanci, výborně držel domácí brankář Štěpánek, tak se skóre neměnilo. Přišla šestnáctá minuta, od Mojžíše dostal nabito Zbyněk Novák, zamířil a snížil na kontaktní branku. To bychom nebyli my, aby jsme si neuhlídali nějakou dobu pobrankový čas. Za půl minuty po ose Kotýnek, Babický, Polesný, posledně jmenovaný opět navyšuje na rozdíl dvou branek. Tento stav vydržel do první přestávky.
    Do druhé třetiny šel náš tým odhodlán utkání obrátit, opět vysoké nasazení, opět brankové příležitosti, vše bez efektu. Efekt ze hry měli produktivní domácí. V přesilové hře po nahrávkách Babického a Polesného nám čtvrtou branku dává Fedoročko. To byla celková bilance dvou třetin.
    I když to tak podle skóre nepůsobí, musíme ocenit výkon našich hráčů, kteří se vydávali až na dno svých sil, a i za nepříznivého stavu se nevzdávali. Jediná, a to velká slabina oproti soupeřům, byla přesilová hra. Nejinak tomu bylo i ve třetí části. Ve čtyřiačtyřicáté minutě jsme hráli dvouminutové dvojnásobné oslabení. To soupeř samozřejmě využil, a po přihrávce  Babického, nám Hynek dává další gól. Za šest minut na to po skrumáži, domácí dále zvyšují Holešem, za přispění Holánka a Starce. Tím našemu trápení ještě nebyl konec, kdy půl minuty před sirénou Holánek dokončuje stav střetnutí. Přihrávali Holeš a Starec.

autor:Karel Čuřík

 

Kompletní výsledky 12. kola KLM

 

HC Lev Benešov HC Jesenice 7:1
HC Příbram HK Králův Dvůr 0:6
HC Rytíři Vlašim HK Lev Slaný 1:11
HC Junior Mělník HC Žabonosy 6:3
Slavoj Velké Popovice BK Mladá Boleslav B 4:5 SN
HC Rakovník SK Černošice 5:1