12. kolo HC Junior Mělník - HC Jesenice 4:2

29.11.2014 00:00

třetiny : 2 : 1, 1 : 1, 1 : 0

branky Mělník : Příhoda 2, Heran, Vočadlo

branky Jesenice : Petr Němeček,/ Slížek /, Patera / Novák /

vyloučení : 6 : 10

využití : 1 : 1

oslabení : 1 : 0

rozhodčí : Švejda, Kovačík, Holec

Sestava Jesenice : Flígr, / Příhoda / - Voháňka, Patera, Kadeřávek, Kykal, Veselý - Teubner, Slížek, Petr Němeček, Novák,

David Formánek, Roman Formánek, Sládek, Vacek, Zemánek

nejlepší hráč utkání : Roman Formánek
 

Komentář zápasu:

I když očekávání bylo veliké, naše mužstvo vstoupilo s velkou smůlou. Při naší přesilové hře hrubou chybou při založení útoku jsme nabídli mělnickým příležitost, a Příhoda z nájezdu se nemýlí. Netrvalo dlouho, a další nepochopitelná rozehrávka našich obránců posunula domácí do dvoubrankového vedení, opět z hole Příhody. To ovšem naše hráče nezlomilo, naopak zvýšili obrátky, vytvořili několik vyložených příležitostí, ale do konce první části se nám podařilo jenom snížit, když po přihrávce Slížka Petr Němeček vleže vstřelil naši první branku. 

 

Druhá část přinesla asi nejlepší hru z obou stran, náš tým držel mírnou územní převahu s několika příležitostmi. Ty měli ovšem také domácí, ale na rozdíl od našeho týmu vsítili třetí branku z hole Herana. I na naše také došlo,  Při přesilové hře druhé formace po přihrání Nováka se od modré trefil obránce Patera. Poté šla mužstva do druhé přestávky. 

 

Samozřejmě domácí se ve třetí třetině snažili stav udržet, ne-li zvýšit, a náš tým vrhnul všechny síly do snahy o vyrovnání. Brzdilo nás časté vylučování za triviální přestupky. Z jedné z těchto přesilovek zvýšili domácí na dvoubrankový náskok, autorem gólu byl Vočadlo, a tento stav vydržel až do konce. Nás jenom mrzí, že již druhé utkání nebodujeme, nebo jenom minimálně po velmi dobré hře, když oproti soupeři máme alespoň na pohled převahu, ale hokej se hraje na branky.

autor článku: Karel Čuřík ( trenér )