Poslední utkání první poloviny soutěže přináší derby

21.11.2015 00:00

    V sobotu nastoupíme k poslednímu utkání první poloviny soutěže. Naším soupeřem nebude nikdo jiný než tradiční rival Slavoj Velké Popovice. Ve všech čtyřech utkáních minulé sozony se nám nepodařilo plně bodovat. V letošním ročníku mají prozatím oba celky stejně bodů a v tabulce jsou popovičtí hned nad námi.

    Naši hokejisté v předchozím kole podlehli, po pěkném utkání, 3:5 na domácím ledě celku SK Černošice a mají tedy velkou chuť tuto bodovou ztrátu napravit a udržet si vítězstvím bodový kontakt s předními celky tabulky. Hráči chtějí protrhnout "Popovické prokletí" minulé sezony. První náznak odhodlání byl na turnaji před začátkem sezony, kdy naši borci porazili popovické 5:3.

    Tento zápas slibuje od samého začátku napínavou hru plnou zvratů, střetů a skvělých výkonů v obou brankách. Utkání bude mít atmosféru srovnatelnou extraligové bitvy Sparty se Slavií ze starých let. 

    Buďte součástí této bitvy a přijeďte fandit na Zimní stadion Velké Popovice s sobotu 21.11. Utkání začíná od 18:00. Pokud v těchto sychravých dnech nemůžete opustit teplo domova, je pro vás připravena on-line reportáž na našem facebooku