10.kolo - HC Jesenice : SK Černošice - 3:5

14.11.2015 21:35

HC Jesenice  -  SK Černošice    3  :  5

třetiny  :  1 : 1, 1 : 1, 1 : 3
branky Jesenice : Zemánek  / Hrdina /
                              Roman Formánek / Novák /
                              David Formánek  / Suchánek /
 
branky Černošice :  Loskot  / Jobek /
                                 Šalamoun  / Mráz /
                                 Jobek
                                 Urbančík / Šalamoun /
                                 Šalamoun / Loskot /
vyloučení  :  7  +  5+TH  :  6
využití  :  1 : 0
oslabení  :  0 : 1
rozhodčí  :  Novák, Pacovský, Plášil
 
Nejlepší hráč utkání: Formánek David
hodnocení % úspěšnosti zásahů-  Příhoda Aleš :  87,2 %
 
              V desátém kole jsme na našem ledě přivítali jeden z nejlepších týmů v současné soutěži, hokejisty z Černošic. Bylo jasné, že jenom stoprocentní výkon našich hráčů, bez zásadních chyb přinese v tomto duelu úspěch. O tom jsme se od samého začátku přesvědčovali. Vyrovnanou hru a stav přerušila první branka hostí. Nepřerušili jsme tradici, a při naší přesilové hře chyboval na útočné modré náš obránce, černošičtí se zmocnili kotouče, Jobek našel Loskota, a ten nadvakrát překonal našeho brankáře. Boj pokračoval až do závěru první části, kdy jsme hráli opět přesilovou hru, v útočné třetině se dostal na kotouč Hrdina, na modrou čáru přihrál Zemánkovi, a ten přesnou střelou k tyči vyrovnal.
              I když víme, že se nám nedaří vstupy do druhé části, opět si naši hráči tento čas nepohlídali, soupeř již ve druhé minutě vsítil druhý gól. To Mráz našel Šalamouna, a ten skoroval. Náš tým opět dotahoval. Za čtyři minuty plnila tuto roli naše první pětka, Novák vybojoval kotouč u mantinelu, a Roman Formánek oklamal obránce soupeře i brankáře, a vyrovnal stav střetnutí. Zhruba v polovině střetnutí se stala věc, která se při tomto sportu bohužel čas od času přihodí, a kterou neradi vidíme. To když náš obránce Kadeřávek ramenem trefil rozjetého hráče Černošic Sema na hlavu. Hráč zůstal bezvládně ležet na ledě, zasahovala zdravotní služba, a potom následně záchranka, která hráče odvezla do nemocníce. Náš Kadeřávek obdržel od rozhodčího trest pět minut a do konce utkání, a poté mu byl odebrán registrační průkaz. Přejeme si, aby hráč soupeře byl co nejdříve zdráv, a mohl opět naskočit na led. Stav utkání poté vydržel až do konce druhé přestávky.
             Ve třetí třetině se všichni naši hráči snažili podat co nejlepší výkon. Dlouho jsme drželi s velice rychlím, pohotovým a dobře kontrolujícím  kotouč , soupeřem krok. Přesto v desáté minutě Jobek zamotal celou naši obranu, a Černošice se ujali vedení. To ale trvalo asi minutu, když od mantinelu vybojoval kotouč Suchánek, přenechal ho Davidu Formánkovi, a ten velice rychlou a skrytou střelou vyrovnal. A to bylo vše co náš tým docílil. S postupem času do závěru černošičtí získávali převahu, a natlačili hru do našeho pásma. A také se opět ujali vedení brankou Urbančíka, přihrával Šalamoun. To se již do našich řad vkradla nervozita, a soupeř své vedení pojistil, když poslal naše hráče do prostoru k mantinelu, a v situaci dva na brankáře, nám Loskot se Šalamounem vsítili pátou branku. Druhý jmenovaný byl autorem.  Určitě jsme viděli velmi kvalitní utkání, kde jsme tahali proti kvalitnímu soupeři za kratší konec.

 

Kompletní výsledky desátého kola KLM

 

HC Příbram : Slavoj Velké Popovice      1:5

HC Lev Benešov : HC Poděbrady          7:8 SN

HK Králův Dvůr : HC Rytíři Vlašim         4:3

HC Junior Mělník : HK Lev Slaný           1:0 

HC Jesenice : SK Černošice                  3:5

BK Mladá Boleslav B : HC Rakovník      0:5 K