Slavoj V. Popovice  -  HC Jesenice   6:2

branky Popovice :  Culka, Mocek, Moravec, Bícha, Vacek, Lucker

branky Jesenice: Petr Němeček / Slížek, Malát /,  Malát / Kadeřávek /

sestava Jesenice : Aleš Příhoda, / Flígr /  -  Kykal, Petr Němeček, Voháňka, Patera,

Tomáš Příhoda, Kadeřávek  -  Horčička, Slížek Malát, David Formánek, Novák,

Roman Formánek, Teubner, Pešta, Vacek, Zemánek

Komentář zápasu:

I když odvetné utkání začínalo za stavu 0 : 0, a byla naše šance na srovnání stavu z předešlého dne, průběh byl předznamenán výsledkem z pátku. Naše mužstvo muselo tudíž úplně otevřít hru, vsadit na určitý risk, ale narazili jsme na ve velké pohodě hrající domácí tým. Popovičtí hýřili rychlostí, nápaditostí a bezchybností. Naproti tomu kontrastovala naše pomalost a střelecká impotence. Odhodlání nám sice nechybělo, ale to je jedna věc, skutečnost je věc jiná. Bezbrankový stav vydržel až do desáté minuty, kdy nám první gól střílí Culka za asistence Faráře a Bíchy. Ještě v této části v přesilové hře nám soupeř zasadil další ránu, po přihrávkách Nejedlého a Luckera střílí Mocek. Do konce třetiny se i nám podařilo skórovat v přesilovce, to Slížek s Malátem nabyli Petru Němečkovi a ten snížil.

Soupeř v dalších částech držel hru ve své moci, stav utkání se lineárně zvyšoval v náš neprospěch po celé utkání. Další branku ve druhé třetině střílí Moravec, k tomu mu asistovali Lucker a Nejedlý. A opět za to vzal Bícha a střílí čtvrtou branku.

V poslední části dále zvyšovali domácí, po spolupráci Culky a Vacka, druhý jmenovaný byl autorem další branky. Popovičtí vystříleli prach šestou brankou z hole Luckera, na ten mu přihrál Nejedlý. Pro nás zbyla alespoň tečka za střetnutím, to po přihrávce Kadeřávka ukončil letošní sezonu Malát.