1. kolo - HC Lev Benešov - HC Jesenice 4:5 SN

II.    1:0

II.    2:1

Vítězný nájezd: Novák Zbyněk

Nejlepší hráč utkání: Příhoda Aleš

Do začátku sezóny skočili jeseničtí po hlavě a atmosféra prvního zápasu proti mužstvu HC Benešov byla výjimečná až do konce utkání. Po nájezdech jsme zvítězili 4:5.

Skóre jsme otevřeli my v páté minutě, když z Martínkovy nahrávky skóroval David Formánek. Půl minuty na to vstřelil druhý gól Patera po asistenci Voháňky a Davida Formánka a v patnácté minutě ještě skóroval Petr Němeček z Mojžíšovy nahrávky. Naši se potom ale odmlčeli a především častá oslabení dala soupeři příležitost pořádně zatnout zuby. Ještě do konce třetiny snížil Holánek.

Tím soupeř nehodlal skončit a hned v první minutě druhé části druhý gól vstřelil opět Holánek. Po zbytek třetiny už se ani jednomu týmu nepodařilo proměnit příležitost.

V poslední části nám ale benešovští skutečně zavařili, když nejprve Holánek srovnal a Holeš potom poslal Benešov do vedení 4:3. Až v padesáté deváté minutě srovnal Novák svou sólovou jízdou na branku a o výsledku se tak rozhodovalo při nájezdech. Při těch nás tradičně podržel brankář Aleš Příhoda a vítězný nájezd patřil Novákovi.